U nadzoru prometa evidentirana četiri vozača pod utjecajem alkohola

Slika /2022/Ilustracije nove/alkhol.jpg

Osim alkoholiziranih, bilo je i onih koji su upravljali vozilom prije položenog vozačkog ispita

FOTO: PU osječko-baranjska

Na području PU osječko-baranjske jučer su u nadzoru prometa evidentirana četiri vozača osobnog automobila, koji su bili pod utjecajem alkohola.
 
Najveća prisutnost alkohola u krvi utvrđena je u 21.15 sati u Valpovu, kada je u nadzoru prometa zatečen 41-godišnji vozač osobnog automobila, kojem je utvrđena prisutnost alkohola u krvi od 1,60 promila.
 
Vozaču slijedi prekršajni nalog s kaznom od 1.320 eura, zaštitnom mjerom zabrane upravljanja motornim vozilima „B“ kategorije na tri mjeseca, a po pravomoćnosti bit će mu određeno i šest negativnih prekršajnih bodova.
 
Upravljao automobilom prije polaganja vozačkog ispita

U nadzoru prometa jučer u 20 sati u Osijeku u zatečen je 25-godišnji vozač osobnog automobila, koji je upravljao motornim vozilom prije stjecanja prava na upravljanje.
 
''Vozaču'' je uručen prekršajni nalog s kaznom od 1.320 eura, zaštitnom mjerom zabrane upravljanja motornim vozilima „B“ kategorije na tri mjeseca, a po pravomoćnosti bit će mu određeno i šest negativnih prekršajnih bodova.
 

Stranica