Iz prometa isključeno vozilo s opasnim tehničkim nedostacima

Slika /2025/Promet/Izvanredni tehnički Osijek i Đakovo/IMG_20250423_151643.jpg
FOTO: Ilustracija

U Vrbici je 3. srpnja u 18.20 sati u nadzoru prometa zatečen 23-godišnji vozač osobnog automobila, a kako su tom prilikom na vozilu uočeni veći tehnički nedostaci, vozilo je upućeno na izvanredni tehnički pregled u Stanicu za tehnički pregled Đakovo.
 
Na izvanrednom tehničkom pregledu utvrđeno je 15 većih tehničkih nedostataka i jedan opasni tehnički nedostatak (nedovoljna količina kočione tekućine, svjetlosna signalizacija nije ispravna, zauljenost motora, ispušni sustav oštećen i loše pričvršćen, amortizeri zauljeni, korozija na karoseriji, neispravne kočnice).
 
Vozilo je isključeno iz prometa, a oduzete su i registracijske koje će biti vraćene kada vozač dostavi dokaz da je vozilo tehnički ispravno.
 
Za počinjeni prekršaj vozaču će biti uručen prekršajni nalog s kaznom u iznosu od 260 eura.
 

Stranica